Купити шеврони або виготовити на замовлення

Купити шеврони або виготовити на замовлення. Немає нічого простіше! Від Вас ескіз шеврона або вишитий зразок і вже сьогодні можемо приступити до втілення Вашої ідеї у життя. Звертайтесь до професіоналів - коли потрібно замовити або купити шеврони!

Вишитий шеврон

Шеврон - загальноприйнята назва нарукавної нашивки.

Виробництво машинної вишивки здійснюється на найсучаснішому вишивальному обладнанні. Багаторічний досвід роботи у вишивальних виробництві дозволяє гарантувати якість продукції на найвищому рівні.

Великий вибір кольорів вишивальних ниток і основи для вишивки дозволяє виконати замовлення на виготовлення в мінімальний термін. Замовити шеврони Київ Дніпропетровськ - вибирайте найближчий до Вас офіс. Здійснюємо доставку по Україні.

Як замовити шеврон Київ Дніпропетровськ?

Процес виконання замовлення можна розділити на кілька етапів:

 • Ви надаєте макет або готовий зразок - в будь-якому вигляді. Головне, щоб програміст (дизайнер) міг зрозуміти, що, в підсумку, хоче отримати замовник. Будь яких умов або особливих вимог до макетів не пред'явлется, але чим більше потрібно буде дизайнерові проробити роботи з цим макетом, щоб отримати якісний виріб, тим вище буде стоімсть розробки програми для вишивального автомата.
 • Попередньо проводимо розрахунок вартості и попередній термін виготовлення всього замовлення. Зазвичай, це не займає більше декількох годин (в години роботи офісу) - розраховується реальний час виконання роботи, витрати матеріальних і трудових ресурсів.
 • Наші дизайнери за наданим макету створюють програму (дизайн) для вишивки. Ви оплачуєте розробку цієї програми.
 • Потім, за розробленою програмою вишивається тестової зразок (або декілька зразків - різними кольорами вишивальних ниток або на різній тканинній основі).
 • Якщо замовника все влаштовує (геометричні розміри, технічне виконання виробу, колір ниток та інші технічні нюанси виготовлення), то цей тестовий зразок приймаєте за еталонний зразок (надалі все замовлення повинен бути виконанню не гірше, ніж цей еталонний зразок).
 • Стверджується остаточна вартість виробу і термін виконанню всього замовлення.
 • Якщо замовник на цьому етапі незадоволений якістю наданого зразка, терміном виконання, технічним виконанням і не погоджується на подальші доробки дизайну або просто передумав, йому повертаються ті кошти, які він сплатив за тестовий зразок, а замовник, повертає всі тестові зразки, зроблені на його замовлення .
 • Корисна інформація

  Основна перевага шеврона або нашивки, в порівнянні із прямою вишивкою на тканині при виготовленні текстильних виробів, таких як спецодяг, формений одяг, рекламний одяг або вишивка на готовому одязі, є те, що пришити нашивки можна вже після виготовлення одягу. Так само те, що в процесі виконання вишивки не пошкоджується тканину самого швейного виробу.

  Шеврони застосовуються як знак військового відмінності, напевно, у всіх арміях світу. З їх допомогою позначають рід війська, підрозділ, звання, якісь особливі військові заслуги.

  Технічне виконання в різних країнах сильно відрізняється. Це пов'язано як з розвитком рівня технології, так і зі сформованою традицією.

  Так в Росії нашивки виконуються, в основному на тонкому сукні й по краях до контуру малюнка оставляєтся поле для пришивання (закріплення) відзнаки на військову форму.

  В Англії та США край обробляється оверлком таким чином, що по краю не залишається слідів основи, тільки нитку окантовки. Така окантовка створюється на спеціальному оверлоку, вручну або за допомогою кондуктору (найбільш поширен ручний спосіб). Технологія трудомістка, як будь-яка ручна робота. І при цьому геометричні розміри і рівність краю залежить від кваліфікації виконавця і, звичайно, залишає бажати кращого. Так само, до недоліків цього способу обробки краю, слід віднести те, що при використанні термоклеевого покриття, окантовка проходить зверху клейового шару. А значить при закріпленні вишитого виробу на одязі або формі, краї залишаються незакріпленими і, з часом, здобувають не дуже гарний естетичний вигляд. Тканина основи вибирається будь щільна, на сукні вишивка виконується досить рідко.

  В Україні в якості основи сукно, практично, не застосовується. Використовується просто гладка тканина. Пов'язано це, швидше за все, з відсутністю на ринку недорого сукна. Тканина основи по краю видаляється під саму окантовку. При такій технології край основи трохи проглядається крізь окантовку, але якщо робота виконана якісно і відповідально, то в цілому виріб виглядає добре. При тому, що вартість такої обробки набагато нижче, ніж з краєм, обробленим овелоком.

  У нашій практиці тільки кілька разів замовники бажали отримати вишиті нашивки з краєм, обробленим оверлком. Враховуючи складність, невисоку технологічність і залежність від кваліфікації оператора, ми, поки не застосовуємо таку технологію.

  Але якщо буде зацікавленість у такому вигляді обробки краю нашивки, готові розширити перелік послуг та освоїти цю технологію. Залишайте, будь ласка, побажання та пропозиції. Ми постійно досліджуємо тенденції і потреби ринку і завжди раді йти назустріч побажанням замовників.

  Замовити шеврони Київ Дніпропетровськ, купити шеврони Київ Дніпропетровськ

  Google+

  Цей розділ російською

  Шеврон «ПОЛІЦІЯ» - нова поліція України

  Вишитий шеврон «Поліція» - новий шеврон поліції України.

  Стандартна нарукавна нашивка - шеврон.

  Детальніше...

  «Асканія» недержавна служба охорони

  «Асканія» недержавна служба охорони

  Детальніше...

  Шеврон «ПОЛІЦІЯ ПАТРУЛЬ КИЇВ» - поліція України

  Вишитий нарукавний шеврон «Поліція - патруль Київ».

  Стандартний шеврон поліції України.

  Детальніше...

  «Дикий захід»

  «Clean Tech» cleaning for all - нашивка на спецодяг

  Детальніше...

  «НАУ» шеврон національна академія управління

  «НАУ» шеврон національна академія управління

  Детальніше...

  «Ніжин» Чернігівська область

  «Ніжин» Чернігівська область

  Детальніше...

  Читайте також...
  harmonious harmonious