Виробництво машинної вишивки - Київ Дніпропетровськ

Виробництво

Підприємство має у своєму розпорядженні сучасним високошвидкісним вишивальним обладнанням, здатним забезпечити найвищу якість вишивки.

Вишивальна машина ZSK JAFA 0412

Для створення максимальної гнучкості технологічного процесу, на підприємстві використовуються вишивальні машини з різною кількістю вишивальних головок.

Для об'ємних і тривалих замовлень використовуються багатоголові вишивальні машини.

Використання високопродуктивного вишивального обладнання, дозволяє добитися максимальної продуктивності і мінімальної вартості вишивки.

Площинна вишивальна машина ZSK, використовувана для вишивки шевронів і нашивок

Універсальна вишивальна машина ZSK JF0411 для вишивки на готових виробах, вишивки шевронів і нашивок

Для невеликих або трудомістких замовлень використовуються невеликі вишивальні машини. Це дозволяє більш динамічно будувати технологічний процес, знаходячи баланс між завантаженням вишивального обладнання та розподілом завдань обслуговуючого персоналу.

Універсальна вишивальна машина ZSK Sprint2 відмінно справляється з вишивкою на крої, готових виробах і з вишивкою будь-яких шевронів і нашивок

На серпень 2018 року загальна середня продуктивність вишивального устаткування склала 70 000 000 стібків на добу. Виробничий парк складає 150 вишивальних головки виробництва ZSK, SWF, Tajima.

Вирізка готових нашивок і шевронів лазером з пристроєм оптичного позиціонування

Для вирізки вишитих шевронів і нашивок використовується лазерна система з точним оптичним позиціонуванням на оброблювану деталь. Це дозволяє випускати вишиту продукцію, що відповідає найсуворішим сучасним вимогам до якості.

Ця стаття російською англійською німецькою мовою.
Читайте також...
harmonious harmonious