ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНОЇ ВИШИВКИ
Приватне підприємство "Атлас Д" - весь спектр комп'ютерної машинної вишивки

Вишивка на спецодязі

Вишивка на спецодязі як спосіб нанесення на логотипу фірми, завоювала популярність завдяки невеликим термінів виконання і, відносно, невисокій вартості нанесення для невеликих тиражів.
Вишитий логотип на спецодязі
Адже для того, щоб отримати логотип на спецодязі, потрібно тільки розробити дизайн (програму для вишивального автомата), що можна зробити за кілька годин і відразу проводити нанесення на тканину.

Спецодяг з вишитим логотипом

Дуже модним і популярним стало прикрашати спецодяг (промо-одяг) вишитим логотипом компанії - брендировать.
Одяг з нанесеним вишитим логотипом є відмінною рекламою і дає можливість виділитися на ринку з безлічі компаній, підкреслити свій корпоративний стиль.
Вишитий логотип досить міцний в порівнянні з іншими методами нанесення, довгий час зберігає яскравість фарб і презентабельний вигляд.
Перед тим, як замовити вишитий логотип фірми, слід серйозно поставитися до його розташуванню на одязі.
Адже від того, на скільки вдало буде його розташування на одязі, буде залежати на скільки вдало він буде справляти враження і, при цьому, не заважатиме в процесі експлуатації одягу.
Для цього вишиту символіку намагаються вишити на найбільш видимих ділянках одягу, найкраще для вишивки використовувати спинку, груди, верхню частину рукава, лобову частину бейсболки, кишеню комбінезона.
При використанні нашивок або шевронів, місце располженіе логотипу на спецодязі можна визначити вже після виготовлення одягу.
Добротно виготовлений спецодяг, з логотипом фірми, нанесеним методом машинної вишивки, дасть можливість компанії виділитися з величезної кількості конкурентів, бути поміченими і залишатися впізнаваними!

Що ж таке спецодяг:

«Спецодяг» - спеціальний одяг, яка захищає працівника від пошкоджень і негативних факторів виробництва, забезпечує комфорт і надійний захист на робочому місці.
Робоча куртка з вишитим логотипом
Така робочий одяг придбала популярність з недавнього часу. До цього вважалося, що вона тільки для простих робітників і не вважали за потрібне розвивати цей напрям.
Зараз виробники і дизайнери намагаються зробити все можливе, щоб одяг для роботи була максимально зручною, практичною, функціональної, помітною, стильною і, звичайно ж, красивою.
Спецодяг виготовляється зі спеціальних матеріалів, які більш міцні, ніж звичайні тканини. Найчастіше іcпользуются такі види тканин: водостійкі, вогнетривкі, світловідбиваючі, що витримують вплив хімічних речовин. Так само при виготовленні тканин і пошиття, враховується фактор раціональності, адже комфортність працівника безпосередньо впливає на його працездатність. Працівникові має бути не тільки безпечно, але і зручно.
На сьогоднішній день існує багато компаній, які прагнуть виділити своїх працівників серед конкурентів і показати високий корпоративний рівень.
Свого часу, одяг став використовуватися не тільки для захисту на робочому місці, а й для рекламування свого бренду. Сьогодні такий вид реклами можна зустріти у великих торгових центрах або супермаркетах. Найчастіше компанії використовують для цієї мети фартухи, футболки, бейсболки, косинки з вишитим рекламним логотипом.
На допомогу їм приходить безліч виробників, які з радістю пропонують покупцеві величезний ряд моделей, як готових, так і пошиття спецодягу на замовлення. Ринок пропонує великий асортимент тканин і їх кольорів, при якому є можливість виробникові враховувати індивідуальні потреби і побажання замовника.
Завдяки широкому колірному вибору, є можливість найбільш точно вгадати і задовольнити споживача у виборі потрібної моделі і бажаного кольору, придумати щось своє оригінальне і особливе.
Вишивка на краватці

Контакти м.Київ 9:00-18:00 ПН-ПТ

✉ Відділ ексклюзивних замовлень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Відділ промислової вишивки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (067) 4071036 Kyivstar
ViberTelegramWhatsApp

+38 (099) 0946599 Vodafone

+38 (063) 2777814 Lifecell

+38 (044) 2283076 Інтертелеком

☎ +38 (044) 5290472 Укртелеком

Контакти м.Дніпро 9:00-18:00 ПН-ПТ

+38 (097) 516-95-61

+38 (099) 00-33-771

☎ +38 (0562) 35-75-76

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр Комп'ютерної Вишивки Приватне підприємство "Атлас Д"

✉ Адміністратор сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеріалів дозволяється тільки за умови обов'язкового посилання на наш сайт ©