ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНОЇ ВИШИВКИ
Приватне підприємство "Атлас Д" - весь спектр комп'ютерної машинної вишивки

Байкерська символіка

Слово «Bike» походить від bicycle (в перекладі з англ. мови - велосипед) і motobicycle – (мотоцикл або мопед), тому розмовне "bike” може означати і те і інше, а дієслово "to bike” – їздити на мотоциклі. Звідси, biker (байкер) – це людина, яка їздить на матоциклі. Колишній російський аналог цього слова - мотоцикліст. Тільки байкери завзято не хочуть, щоб їх називали "мотоциклістами".
Отже, байкери - любителі і поклонники мотоциклів, які відрізняються від звичайних мотоциклів тим, що мають "унікальний" байк, індивідуальність якого створюється за допомогою різних прибамбасів (малюнків, шкіряних виробів і т.п.), вони є членами мотоклубу, сповідують певну філософію і мають свою субкультуру.
Байкери з'явились в Америці в 1950-х роках і за цей час встигли пройти довгий шлях, поступово переформовуючись з волелюбних і агресивних людей з довгим волоссям в елітну і впливову організацію.
Байкери в місті - Вишита байкерська символіка
Нашивка байкера
Байкери прагнуть бути в складі якоїсь групи, вони не люблять бути відокремленими, в результаті чого об'єднуються в клуби. Найбільш відомі категорії клубів:
MG (MotoGang - Найкрутіша форма мото-клубу з найсуворішими правилами, члени даної організації за ідеологією свого клубу можуть запросто "розібратися" з членом організації, що їм протистоїть, аж до вбивства!),
МС (MotorcyclesClub – одна з найрозповсюджених категорій клубів, трохи простіша від попередньої, головна відмінність - дотримання жорсткої ієрархії, безжальні обмеження на членство в клубі),
МСС (MotorCyclesClub – найдемократичніша форма організації байкерів, до неї вступають люди, об'єднані любов'ю до мотоциклів, не мають ніяких обмежень членства в клубі за моделями і марками байків, статтю, кольору шкіри і т.п., а токаж немає жорсткої ієрархії та законів).
В підсумку, клуб - це щось подібне до держави зі своєю ієрархією, "конституцією", законами і головне - територією, обмеженою невидимими, але міцними кордонами.
Відрізнити байкера від інших наїздників можна за символікою, яку він розміщує на своїй екіпіровці. Найбільш відомими символами є:
NavalJack - (прапор конфедерації)– символ нонконформізму та правих переконань американських байкерів;
Череп– символ хоробрості перед небезпекою та смертю. Цей знак дуже актуальний для байкерів, він служить їм захистом, тому що велика швидкість - це засіб самоствердження будь-якого байкера і яка несе в собі багато невідомого. Крім того, існує думка, що коли до людини приходить Смерть, вона залишає на ньому свій знак у вигляді черепа.
Але, якщо на людині цей символ вже існує, Смерть думає, що вона тут вже була і не забирає його з собою.
Вишита нашивка байкера - череп на хресті
Нашивки на куртку байкера
Кольори (Colours) - емблема клубу, нашита на спину шкіряного кожаного жилета або джинсової безрукавки, які байкери носять поверх косухи. Символ приналежності їх до певного клубу, який складається з трьох частин (нижній і верхній рокер, центральна мішень), одна з назвою байк-клубу, друга з місцем його організації і третя зі статусом. Кількість частин кольорів має значення зірочок на воїнських погонах, тобто позначає ранг власника. Нижній рокер з вказанням міста має право носити тільки «хэнгэраунд», нижній і верхній, з вказанням назви клубу - "проспект", а всі три - «мембер».
«1%» (OnePercent, Onepercenter) – цей символ з'явився в результаті виступу голови Американської Мотоциклетної Асоціації (АМА), в якому було сказано, що всі мотоциклісти законослухняні люди, і тільки 1% з них є знедолені і порушують закон (outlaws). З того часу нашивка «1%» означає, що байкери відносять себе до outlaw. Нерідко «1%» можна побачити і у вигляді татуювання.
Нашивка байкера 1%
Вишита нашивка байкера - Череп і Хрест
IronCross (залізний хрест - німецький військовий орден за бойові відзнаки у війні за звільнення Германії від Наполеона) і свастика - були запозичені у солдат після війни. Носивши нагороди ворога, люди висловлювали протест проти влади. Однак до сих пір існують сумніви: чи пов'язані ці символи з політичними поглядами байкерів або це просто бажання показати, ща байкери - це "цивіли", тобто мирні та добропорядні громадяни.
Крім вишеперечислених розпізнавальних знаків байкери використовують і інші нашивки, татуювання, а також малюнки на одязі, пов'язані з різними подіями і символікою їх руху. Деякі грають роль своєрідного показника "свій-чужий".
Емблема клубу для байкерів - це святе, вони визнають високий рівень персональної відповідальності та самодісципліни, яку повинна показувати і підтримувати людина в клубних нашивках, оскільки у випадку виходу за рамки це відобразиться не тільки на його совісті, але й на репутації клубу. Байкері розуміють, що кольори жорстко захищені, а процес їх отримання довгий і складний, пам'ятають про значення кольорів 24 години на добу, навіть якщо вони зараз на них не одягнуті. Віддають данину поваги як тим, хто носить нашивки, так і тим хто заслугував носити патч.
Нашивка байкера на спину Brotherhood of Bickers
Вишита нашивка байкера на спину - Helmet laws SUCK
Оригінал статті на сайті http://www.nashivok.net/
Величезна ПОДЯКА колегам за цікавий матеріал!
Вишита нашивка байкера - Bicker born, Bicker death

Контакти м.Київ 9:00-18:00 ПН-ПТ

✉ Відділ ексклюзивних замовлень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Відділ промислової вишивки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (067) 4071036 Kyivstar
ViberTelegramWhatsApp

+38 (099) 0946599 Vodafone

+38 (063) 2777814 Lifecell

+38 (044) 2283076 Інтертелеком

☎ +38 (044) 5290472 Укртелеком

Контакти м.Дніпро 9:00-18:00 ПН-ПТ

+38 (097) 516-95-61

+38 (099) 00-33-771

☎ +38 (0562) 35-75-76

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр Комп'ютерної Вишивки Приватне підприємство "Атлас Д"

✉ Адміністратор сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеріалів дозволяється тільки за умови обов'язкового посилання на наш сайт ©