Як замовити вишивку

Замовити нашивку або шеврон

Шукайте, де замовити нашивку або шеврон? Приймаємо замовлення на машинну вишивку Київ, Дніпропетровськ. Доставка по Україні. Висока якість при доступній ціні на нашивки і шеврони.

Для того, щоб зробити замовлення і, в підсумку, отримати те, що хочеться, потрібно щоб всі учасники процесу розуміли, що можна виконати за допомогою машинної вишивки, а що ця технологія просто не може забезпечити.

Щоб замовити шеврон чи нашивку, потрібно:

Якщо Вам буде складно розібратися самостійно у всіх технічних питаннях замовлення вишитої нашивки або шеврона, просто зверніться до нас - ми з радістю допоможемо!

  • Малюнок в будь-якому цифровому графічному форматі або на папері (від якості макета залежить вартість розробки програми для вишивального автомата: найкращий варіант - це векторний малюнок, геометрично вирівняний; найгірший варіант - кривий малюнок "від руки", який перед тим, як використовувати для виготовлення нашивки або шеврона, потрібно перевести в цифровий формат та вирівняти всі симетричні деталі). Для макета підійде вже вишита нашивка або шеврон.
  • Кількість нашивок - передбачуваний тираж. Від цього залежить на скільки має бути опрацьована програма для вишивальної машини - для невеликого тиражу точну кількість стібків в шевроні не позначиться істотно на вартості. Навпаки, при великому тиражі нашивок, навіть економія кількох стібків, може вилитися в суттєву економію вартості вишивки всього замовлення. Тому для великих обсягів має сенс довести програму для вишивальної машини до ідеалу, навіть затративши значні зусилля на етапі підготовки дизайну до виробництва.
  • Потрібно підібрати вид основи, колір основи і ниток для виготовлення нашивки. Найкраще це зробити приїхавши в наш офіс і підібрати по каталогах тканин і ниток. Можна використовувати стандартні кольори Pantone, але в цьому випадку колір нитки може незначно відрізнятися від кольору Pantone - навіть якщо на вишитий елемент дивитися під різним кутом, через об'ємності вишивки, колір буде сприйматися по різному.
  • Для замовлення шеврона потрібно визначитися, в яких умовах буде використовуватися вишита нашивка і, виходячи з цього, вибирати властивості матеріалу основи і вишивальних ниток.
  • Тип остаточної обробки для нашивки - обробка краю шеврона, чи потрібна додаткове покриття зворотньої сторони вишивки: використання флізеліну або спеціального клейового складу, який дозволяє закріплювати шеврон на рукаві або будь-якому іншій ділянці форменого одягу, за допомогою праски або преса. Крім того, використання спеціального клейового матеріалу дозволяє надійно закріпити вишивальні нитки від розпускання у процесі використання вишитого виробу, що багаторазово збільшує термін служби нашивки.
  • Толщина вышитой нашивки - иногда требуется проклейка вышитой нашивки дополнительными слоями клеевого материала, для придание дополнительной жесткости вышитого изделия.
  • Допустимий термін виконання - щоб виконати замовлення на вишивку в обумовлені терміни.

Замовити шеврон чи нашивку можна звернувшись до нас за допомогою форми повідомлення або через чат.

Зверніть увагу, що розмір пересилаємого ескізу через форму не повинен перевищувати 8 Мб. Якщо потрібно відправити файл більшого розміру, зв'яжіться з нами через офіс в Києві або Дніпропетровську - ми завжди знайдемо підходяще рішення.

Іноді, крім нашивок і шевронів на замовлення, можна підібрати з вже готових стандартних вишитих виробів - ці нашивки постійно є на складі в Києві і Дніпропетровську і вартість цих виробів істотно нижче, ніж виготовлених на замовлення.

Google+

Ця стаття російською англійською німецькою
Читайте також...
harmonious harmonious