ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНОЇ ВИШИВКИ
Приватне підприємство "Атлас Д" - весь спектр комп'ютерної машинної вишивки

Застосування комп'ютерної вишивки

Існує багато варіантів використання комп'ютерної вишивки:
Спецодяг: Для нанесення логотипу на спецодяг можна використовувати спеціальну поліестрову вишивальну нитку, яка стійка до механічного та хімічного впливу.
Повсякденний одяг: Для повсякденного одягу застосовують вишивальну нитку зі штучного шовку, що має неповторний блиск і шовковистість. Тільки вишивка на одязі може надати, здавалося б, звичайного виробу, неповторну розкіш і своєрідність.
Трикотажні вироби: Вовняна та бавовняна вишивальна нитка використовується для імітації "ручної" вишивки на в'язаних виробах.
Ексклюзивний одяг: Для ексклюзивного одягу існують спеціальні вишивальні нитки. Наприклад сяюча в темряві флуоресцентна нитка або металізована нитка, яка змінює колір на яскравому сонці, особливо треба відмітити вовняну та бавовняну нитку, що надає текстурність та об'єм вишитим виробам.
Вишиті нашивки (шеврони): Коли йде мова про нашивки та шеврони, надзвичайно популярною є металізована нитка. Логотип або нашивка, зроблена такою ниткою має особливо привабливий вигляд.
Нанесення логотипу на спецодяг або бейсболку, у вигляді рекламного слогана або логотипу компанії - це чудовий спосіб прорекламувати вашу фірму, бренд, команду чи подію. Вишиті логотиви на робочому одязі надають вашому персоналу професіональний вигляд і підвищують корпоративну культуру вашої компанії.
Площинні вишивальні машини ZSK вишивають якісні нашивки
Сучасний величезний вибір вишивальних ниток та супроводжуючих матеріалів дає нам можливість реалізувати будь-яку ідею, легко перетворивши її на реальність.
На сьогоднішній день саме комп'ютерна машинна вишивка є найбільш доступною і універсальною технологією з усіх технологій нанесення зображення на тканину.
машинна вишивка у бордюрі

Машинна вишивка у бордюрі

машинна вишивка ZSK Sprint

Машинна вишивка ZSK Sprint

комп'ютерна вишивка у бордюрі

Комп'ютерна вишивка у бордюрі

комп'ютерна вишивка ZSK Sprint

Комп'ютерна вишивка ZSK Sprint

Фото і відео від наших партнерів Stocks Sewing Machines Ltd

Контакти м.Київ 9:00-18:00 ПН-ПТ

✉ Відділ ексклюзивних замовлень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Відділ промислової вишивки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (067) 4071036 Kyivstar
ViberTelegramWhatsApp

+38 (099) 0946599 Vodafone

+38 (063) 2777814 Lifecell

+38 (044) 2283076 Інтертелеком

☎ +38 (044) 5290472 Укртелеком

Контакти м.Дніпро 9:00-18:00 ПН-ПТ

+38 (097) 516-95-61

+38 (099) 00-33-771

☎ +38 (0562) 35-75-76

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр Комп'ютерної Вишивки Приватне підприємство "Атлас Д"

✉ Адміністратор сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеріалів дозволяється тільки за умови обов'язкового посилання на наш сайт ©