ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНОЇ ВИШИВКИ
Приватне підприємство "Атлас Д" - весь спектр комп'ютерної машинної вишивки

Замовити нашивки

Шукайте, де замовити нашивку або шеврон? Приймаємо замовлення на машинну вишивку Київ, Дніпропетровськ. Доставка по Україні. Висока якість за доступною ціною на нашивки і шеврони.
Для того, щоб зробити замовлення і, в підсумку, отримати те, що хотілося, потрібно щоб всі учасники процесу розуміли, що можна виконати за допомогою машинної вишивки, а що ця технологія просто не може забезпечити.
Якщо Вам буде складно розібратися самостійно у всіх технічних питаннях замовлення вишитої нашивки, просто зверніться до нас - ми з радістю допоможемо!

Щоб замовити шеврон або нашивку, потрібно:

Малюнок

Малюнок нашивки
Малюнок в будь-якому цифровому графічному форматі або на папері (від якості макета залежить вартість розробки програми для вишивального автомата: найкращий варіант - це векторний малюнок, геометрично вирівняний; найгірший варіант - кривий малюнок "від руки", який перед тим, як використовувати для виготовлення нашивки або шеврона, потрібно перевести в цифрову форму і вирівняти всі симетричні деталі). Як макет підійде вже вишита нашивка або шеврон.

Кількість

Кількість нашивок
Кількість нашивок - передбачуваний тираж. Від цього залежить на скільки повинна бути опрацьована програма для вишивальної машини - для невеликого тиражу точну кількість стібків в шевроні не позначиться істотно на вартості. Навпаки, при великому тиражі нашивок, навіть економія декількох стібків, може вилитися в істотну економію вартості вишивки всього замовлення. Тому для великих обсягів вишивки має сенс довести програму для вишивальної машини до ідеалу, навіть витративши значні зусилля на етапі підготовки дизайну до вишивки.

Ооснова для нашивки

На якої тканини повинна бути нашивка
Потрібно підібрати вид основи, колір основи і ниток для виготовлення нашивки. Найкраще це зробити приїхавши в наш офіс і підібрати по каталогах тканин та ниток. Можна використовувати стандартні кольори Pantone, але в цьому випадку колір нитки може незначно відрізнятися від кольору Pantone - навіть якщо на вишитий елемент дивитися під різним кутом, через об'ємності вишивки, колір буде сприйматися по різному.

Умови використання

Технічні умови використання нашивки
Для замовлення шеврона потрібно визначитися, в яких умовах буде використовуватися вишита нашивка і, вихід із цього, вибирати властивості матеріалу основи і вишивальних ниток.

Додаткові опції

Додаткове покриття знизу нашивки
Тип остаточної обробки для нашивки - обробка краю шеврони, чи потрібна додаткове покриття виворітного боку вишивки: використання флизелина або спеціального клейового складу, який дозволяє закріплювати шеврон на рукаві або будь-якому іншому ділянці форменого одягу за допомогою праски або преса. Крім того, використання спеціального клейового матеріалу дозволяє надійно закріпити вишивальні нитки від розпускання в процесі використання вишитого виробу, що багаторазово збільшує термін служби нашивки.
Замовити шеврон або нашивку можна звернувшись до нас через форму повідомлення на сайті або через чат.
Іноді, крім нашивок і шевронів на замовлення, можна підібрати з уже готових стандартних вишитих виробів.
Ці нашивки постійно є на складі в Києві і Дніпрі і вартість цих виробів істотно нижче, ніж виготовлених на замовлення.

Контакти м.Київ 9:00-18:00 ПН-ПТ

✉ Відділ ексклюзивних замовлень Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Відділ промислової вишивки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (067) 4071036 Kyivstar
ViberTelegramWhatsApp

+38 (099) 0946599 Vodafone

+38 (063) 2777814 Lifecell

+38 (044) 2283076 Інтертелеком

☎ +38 (044) 5290472 Укртелеком

Контакти м.Дніпро 9:00-18:00 ПН-ПТ

+38 (097) 516-95-61

+38 (099) 00-33-771

☎ +38 (0562) 35-75-76

✉ Загальний відділ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр Комп'ютерної Вишивки Приватне підприємство "Атлас Д"

✉ Адміністратор сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеріалів дозволяється тільки за умови обов'язкового посилання на наш сайт ©