Призначення нашивки, як відзнаки

Основне призначення нашивки або шеврону - вказати на приналежність людини, що носить нашивку на одязі, до якого небудь підрозділу, загону, службі, групи чи спільноти. Наприклад: військові нашивки, байкерські нашивки, спортивні нашивки, іменні нашивки.

Побачивши в офісі охоронця, у якого на рукаві пришита нарукавний шеврон охоронної структури, на плечі - напівкругла нашивка підрозділи, а на спині - велика нашивка з написом "ОХОРОНА", відразу видно, що це серйозна організація, у якій чітко організована робота і довіряти такій фірмі можна. І навпаки - охоронець, просто в камуфляжній уніформі, без відзнак, не відрізнити від мисливця, рибалки, простого відвідувача або, нарешті, грабіжника :) - абсолютно не зрозуміло, що він робить в цьому офісі.

Державні, відомчі, позавідомчі або приватні охоронні структури обов'язково мають свій вид нашивки, пришивають на форму або формений одяг.

Ця стаття російською англійською
Студия Дизайна Вышивки. Разработка дизайна компьютерной машинной вышивки. Софи - изысканная одежда для женщин. Юбки, пиджаки, трикотажные кофты - классическая женская одежда для офиса. harmonious harmonious
harmonious harmonious