Як замовити вишивку

Замовити машинну вишивку Київ Дніпропетровськ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Відмінна якість за розумну ціну.

У цьому розділі ми постаралися зібрати статті та матеріали, що полегшують процес замовлення послуг, полегшити взаємодію між замовником і виконавцем.

Так як, в основному, нанесення вишивкою, є технологією оперативного нанесення зображення або логотипу на тканину, то більша частина роботи проводитися індивідуально та на замовлення і, як правило, відносно невеликим тиражем. Тому формалізувати і розписати до дрібниць весь процес замовлення і виробництва ніяк не виходить.

У минулому, здійснювалися спроби скласти точний перелік правил, прайсів та схем для замовлення, але з цього нічого не вийшло - кожне замовлення вимагає індивідуального підходу.

Набір питань та правил ми й спробували зібрати в цьому розділі.

Оплата замовлення

Оплату замовлення можна здійснити через електронні платіжні системи:

  • WebMoney
  • Яндекс.Деньги
  • С карти Visa/MaterCard за допомогою системи LiqPay
  • Банківський переказ на розрахунковий рахунок
  • Переказ на карту Visa
  • Оплата готівкою кур'єру
  • Оплата через поповнення рахунку мобільного телефону КиївСтар

Доставка Київ Дніпропетровськ Україна

На дворі 21 століття і для того, щоб зробити замовлення, зовсім необов'язково приїжджати до нас в офіс - більшу частину інформації (а може бути і оформлення всього замовлення) можна передати по телефону, електронною поштою, факсом або іншого виду зв'язку, який став доступним в цьому столітті.

Якщо Ви знаходитеся в Києві або Дніпропетровську, зв'яжіться з нами і ми направимо до Вас кур'єра, якщо потрібно передати те, що не можна відправити через електронні канали зв'язку (зразок, макет на папері). Так само кур'єр зможе забрати документи або зразки, відправлені через будь-якого перевізника, що має офіс у м.Київ або м.Дніпропетровськ.

Замовити вишивку Київ Дніпропетровськ - можна через офіс. Приймаємо замовлення та здійснюємо доставку через всі транспортні компанії, майже в усіх населених пунктах України.

Google+

Ця стаття російською

Замовити нашивку або шеврон

Шукайте, де замовити нашивку або шеврон? Приймаємо замовлення на машинну вишивку Київ, Дніпропетровськ. Доставка по Україні. Висока якість при доступній ціні на нашивки і шеврони.

Для того, щоб зробити замовлення і, в підсумку, отримати те, що хочеться, потрібно щоб всі учасники процесу розуміли, що можна виконати за допомогою машинної вишивки, а що ця технологія просто не може забезпечити.

Ось ті питання, на які виконавець замовлення повинен знати відповідь:

Детальніше...

Вартість машинної вишивки

Ціна на машинну вишивку. Від чого залежить ціна вишивки. Як впливають технологічні особливості та термін виготовлення на вартість машинної вишивки.

Вишивальна машина ZSK для високоякісної вишивкиЦіна готової вишивки або шеврона) визначається складністю виготовлення - кількістю кольорів, кількістю стібків, технологічністю і трудомісткістю виготовлення.

При розрахунку ціни вишивки багато фірм, що займаються виробництвом вишивки, вказують ціну за виконання 1000 стібків. Реальні ж витрати на виробництво вишивки (реальні витрати сил і машинного часу на вишивку) на 1000 стібків, на різних видах тканин або різної технологічності роботи, можуть відрізнятися в кілька разів.

Детальніше...

Макет для вишивки

Не секрет, що якісно виконана робота - це заслуга як виконавця, так, в деякій мірі, і замовника. Наскільки замовник зможе донести до виконавця свою ідею, своє бачення кінцевого виробу.

Щоб не вийшло, що замовник, який хотів замовити машинну вишивку, говорив про одне, а виконавець зрозумів зовсім інше, краще всього надати всю інформацію про замовлення (краще, у вигляді будь-якого документа - електронного або на паперовому носії).

Детальніше...

Термін виконання замовлення на вишивку

Основне виробництво нашого підприємства розміщено в регіоні. З проханням виконати замовлення "Сьогодні-на-Сьогодні" до нас звертаються дуже часто, але будь-яка задача вимагає часу.

Для невеликих замовлень на машинну вишивку (до 1000 екземплярів) термін виконання становить один тиждень.

Детальніше...

Читайте також...
harmonious harmonious