Вишивка на бейсболках - доступний спосіб донести рекламне послання

Бейсболка - один із самих універсальних головних уборів. Вона добре підходить для людей різного віку - від мала до велика. Її використовують не тільки для спорту, але й повсякденного життя та для рекламних цілей. Широке застосування бейсболка знайшла у форменому одязі солдатів, поліцейських, пожежників та охоронців в різних країнах світу. Як правило, бейсболка має округлу форму і козирьок.

Історія створення бейсболки, як деталь одягу

Перша бейсболка, яка стала схожею на наші сучасні моделі, з'явилася в 1954 році, завдяки зусиллям компанії «Нова Ера», під назвою "59Fifty", відразу завоювала велику популярність. Придумана вона в той час була для бейсболістів, так як грали вони на полі, а це відкрита місцевість та сонячні промені засліплювали спортсменів. Ось і став цей головний убір основним захистом від сонячних променів для гравців.

Через деякий проміжок часу, а точніше, 15 років, вболівальники, в підтримку своїх команд, почали носити бейсболки на матчі. А через деякий час їх можна було помітити вже і в побуті. Після, довгий час бейсболки було прийнято носити тільки на сімейний пікнік.

Приблизно з 40-х років, над козирками бейсболок почали наносити логотипи команд, щоб уболівальники могли впізнавати гравців з трибун.

У 80-і роки, минулого століття, коли спортивний стиль в одязі став знаходити все більше прихильників, дизайнери почали придивлятися до бейсболок, намагатися різноманітити і удосконалити форму та стиль. Виникли нові моделі, комбінації кольорів, різні форми козирка. Зараз можна нараховувати великий різновид моделей.

Бейсболка, як практичний аксесуар одягу сучасної людини

Завдяки великому вибору сучасних тканин та їх кольорів, на сьогоднішній день, можна запропонувати на ринку як літні варіанти бейсболок, які захищають голову від сонячних променів, так і теплі. З'явилася можливість носити їх у більш холодний період часу. Для літніх варіантів, коли людина більше схильна до потовиділення, намагаються використовувати спеціальну сіточку, яка використовується на задній половинці бейсболки, намагаються додати максимальну кількість люверсів для вентиляції і використовувати дихаючі та натуральні тканини. Застібки теж можуть зараз порадувати вибагливого замовника, це і металева, і пластикова, і на липучці, і на кнопці.

Види бесйболок

Різноманітність моделей бейсболок просто величезна. Від класичних моделей, до таких екзотичних, як рекламний козирьок, де від класичної бейсболки залишився лише тільки один козирьок. Але, в основному, більш поширеними сучасними моделями стали п'яти та шести клинні кепки.

  • П'ятиклінна бейсболка складається з п'яти частин, які пришиті один до одного - передня частина (основна, вона більше за інші за розміром крою) + 2 деталі з боків і 2 деталі ззаду.
  • Шестиклінна бейсболка збирається з шести деталей (клинців), з'єднаних зверху за допомогою гудзика-кнопки.

Хочеться згадати про таки різновиди, як велосипедні, мисливські, рибальські, реперські, гламурні, рокерські. Всі вони є невід'ємною частиною сучасної людини. Бейсболка з вишитим логотипом стала популярна як елемент спецодягу або аксесуар форменого обмундирування.

Модним став вигнутий козирьок. Спочатку його вигинали просто руками. З часом виробники підмітили цей спосіб носіння кепки і зараз бейсболки випускаються вже з заздалегідь зігнутими козирками.

Бейсболка, як помітний рекламний носій

В даний час бейсболка стала відмінним мобільним рекламним носієм та незамінною частиною корпоративного одягу більшості світових компаній. Завоювала популярність як найкращий рекламоносій. Адже бейсболка завжди на очах, досить демократична в ціні і дуже практична.

Вишивка на бейсболках - доступний спосіб рекламного нанесення

Логотип наносять спереду над козирком різними способами, але один з найбільш популярних і доступних - це нанесення фірмового логотипу за допомогою машинної вишивки. На сьогоднішній день це практичний і довговічний метод нанесення. Логотип, нанесений за допомогою вишивки виглядає стильно і красиво. Завдяки великому вибору кольорів ниток, можна з легкістю втілити будь-які ідеї в реальність. Вишивка на бейсболках стала дуже популярна як рекламний елемент одягу, простий і доступний спосіб донести послання.

Особливості нанесення логотипу на бейсболку

Існує два види нанесення вишитого логотипу на бейсболку:

  • Вишивка логотипа на заготовках крою, з подальшим збиранням готового виробу. За технологією нанесення, особливо, нічим не відрізняється від нанесення на заготовки крою для виробництва одягу. Плюси цього способу в тому, що вишитий логотип наноситися на плоску поверхню, а тому і немає проблем з геометричними спотвореннями малюнка. Основний мінус - те, що після нанесення вишивки, виріб треба зібрати, а це займає додатковий час.
  • Пряма вишивка нанесення на готову бейсболку. Має ряд особливостей, які потрібно враховувати при виробництві, як і будь-яка вишивка на готових виробах. Таким чином логотип доводиться наносити на нерівну поверхню складної форми. Це може обмежити вид і розміри зображення, яке можна нанести таким методом. Також, великою проблемою є в шестиклінній кепці центральний шов. Особливо це стосується дрібних елементів і написів по центру логотипу. Зате пряма вишивка на кепці, за наявності готових головних уборів, дозволяє максимально швидко одержати готовий виріб, відразу готовий до використання.

Машинна вишивка на бейсболках, нанесення логотипу на бейсболки, вишивка на бейсболках Київ Дніпропетровськ Укараїна

Google+

harmonious harmonious