Замовити нашивки Київ Дніпропетровськ - виготовлення на замовлення

Нашивка «Ukrainian Federation Kyokushin-Kan Karate-Do Renmei» нарукавная

Нашивка «Ukrainian Federation Kyokushin-Kan Karate-Do Renmei» нарукавна
Нашивка «Ukrainian Federation Kyokushin-Kan Karate-Do Renmei» нарукавна

Розмір шеврона: 90х90 мм

Кількість стібків: 12000

Цена (оптова): 8,50 грн

Нашивка на білій основі з термоклеевой шаром для прикріплення на кімоно за допомогою гарячої праски.

Використання тремоклеевого покриття дуже полегшує операцію закріплення нашивки на одяг. Це набагато простіше, ніж традиційне пришивання нашивок, за допомогою швейної строчки. Для нанесення не потрібно спеціальне швейне - досить побутової праски і міцного столу, на який покладено шматок щільної тканини в декілька шарів.

Міцність кріплення залежить від складу тканини і від додаткових просочень, які використовують для додання тканини додаткових властивостей. Ось ці просочення і можуть перешкодити зварювання нашивки і одягу. На око визначити, на скільки якісним вийти закріплення, практично, не можливо. Найкращий метод це перевірити - взяти невеликий шматок клейового матеріалу і приклеїти в непомітному місці на кімоно.

Слід враховувати, що максимальної міцності таке з'єднання досягає через 24 години. Значить і всі тестування потрібно проводити не раніше, ніж через 24 години після закріплення.

Єдиний недолік такого способу кріплення це те, що при заміні спортивної форми, відокремити нашивку вже може і не вийти, так як нашивка приварюється на кімоно «намертво».

Google+

Ця стаття російською
Читайте також...
harmonious harmonious