Машинна вишивка - купити нашивку, шеврон, кокарда

Нашивка Група крові на військову форму

Нагрудна нашивка на військову форму «Група крові»

Купити нашивку група крові армійську стандартну або виготовити на замовлення по індивідуальному замовленню

Нагрудна нашивка на військову форму «Група крові»

Розмір нашивки: 115х23 мм

Ціна: 2,55 грн (роздрібна)

Форму, колір і розміри нашивки з вказівкою групи крові можуть мати самі різні. Головне, щоб нашивка була надійно закріплена на формі солдата і, в екстремальних ситуації, могла врятувати життя соладту.

Історія появи нашивки група крові на військовій формі

Перші нашивки з вказівкою групи крові з'явилися в німецькій армії за часів другої світової війни. У деяких частинах німецької армії навіть існувала практика нанесення номера підрозділу та групи крові на шкіру солдата за допомогою татуювання (наколки).

Призначення нашивки з вказівкою групи крові

У польових умовах, під час бою, при пораненні солдату потрібно швидко надати першу допомогу. А так, як проводити аналізи в умовах бою, як правило, немає ні часу, ні відповідного обладнання, то нашивка група крові може допомогти врятувати солдату життя.

Так само на армійській формі багатьох країн світу, на додаток до нашивки, використовується спеціальний жетон, з вказівкою групи крові солдата. Такі нашивки та жетони допомогли врятувати на полі бою багатьох і багатьох бійців.

Для безпечного переливання крові, медикам потрібно знати декілька параметрів - група крові, резус-фактор і Келлі-фактор. Келл-фактор на нашивках бійця став з'являтися тільки в недавній час.


Група крові

За часів Радянського Союзу на нашивках вказували групу крові римськими цифрами:

I, II, III, IV


Зараз у більшості армій світу і інших воєнізованих підрозділах прийнято використовувати міжнародну класифікацію у вигляді латинських літер:

0, A, B, AB


Резус-фактор

Резус фактор вказується у вигляді запису:

Rh+, POS, (+) или Rh-, NEG, (-).


Келл-фактор

Келл-фактор визначає присутність в кров'яної клітки Келл антигенів. Прийнято вказувати Келлі-фактор у вигляді латинської літери «k» зі знаком:

k+ або k-.

купити групу крові, купити нашивку групу крові, купити нашивку, купити нагрудну нашвіку

Google+

Ця стаття російською
Читайте також...
harmonious harmonious