Замовити нашивки Київ Дніпропетровськ - виготовлення на замовлення

Замовити нашивки на одяг в Києві, Дніпропетровську. Всі види вишитих нашивок на військову форму, формений одяг та рекламну одяг. Професійне виробництво, висока якість, доступна ціна. Нашивки під замовлення і стандартні.

Нашивки на одяг і нашивки скаута

Часто нашивки застосовують для ремонту одягу. Навіть серйозне пошкодження на одязі, зможуть приховати вишиті нашивки. Так само, нашивки підійдуть для реставрації одягу, для додання старої речі зовсім іншого, стильного вигляду.

У загонах скаутів нашивки пришиваються за певні заслуги, проходження певних випробувань або перемоги в змаганнях. Основні вишиті нашивки скаута: знак скаутських спеціальностей, випробувань і навичок, ювілейні скаутські нагороди, нашивка "тотем", знаки участі - нашивка проектів, таборів, джамборі.

Виготовлення нашивок і вишивки проводитися на сучасному вишивальному обладнанні , що гарантує стабільну високу якість виробленої продукції.

Наша фірма пропонує послугу - виготовлення нашивки на замовлення в м.Київ або м.Дніпропетровськ. Здійснюємо доставку вишитій продукції в Україні через будь-якого перевізника, що має офіс у Києві чи Дніпропетровську.

Google+

Ця стаття російською

«Енергетик» нашивка на спецодяг

«Енергетик» нашивка на спецодяг

Детальніше...

«Polimin» експерт будівельних сумішей

«Polimin» експерт будівельних сумішей

Детальніше...

«Оліс-груп» будівельна компанія

«Оліс-груп» будівельна компанія

Детальніше...

Читайте також...
harmonious harmonious