Вишивка логотипа на спецодязі - Центр Комп'ютерної Вишивки «Атлас Д»

Вишивка логотипа на спецодязі методом машинної вишивки. Невисока вартість, висока оперативність і висока стійкість нанесення.

Комп'ютерна машинна вишивка для нанесення на спецодяг логотипу фірми, завоювала популярність завдяки невеликому терміну виконання та, відносно, невисокої вартості нанесення для невеликих тиражів. Адже для того, щоб отримати логотип на спецодязі, потрібно тільки розробити дизайн (програму для вишивального автомата), який можна виконати за кілька годин та відразу вишивати на тканині.

Що ж таке спецодяг та що розуміється під цим

«Спецодяг» - спеціальний одяг, який захищає працівника від пошкоджень та негативних факторів виробництва, забезпечує комфорт і надійний захист на робочому місці. Такий робочий одяг придбав популярність з недавнього часу. До цього вважалося, що він тільки для простих працівників і не вважали за потрібне розвивати цей напрямок.

Зараз виробники та дизайнери намагаються зробити все можливе, щоб одяг для роботи був максимально зручним, практичним, функціональним, помітним, стильним, та звичайно ж, красивим.

Спецодяг виготовляється із спеціальних матеріалів, які більш міцні ніж звичайні тканини. Найчастіше використовуються такі види тканин: водостійкі, вогнетривкі, світловідбиваючі, що витримують вплив хімічних речовин. Так само при виготовленні тканин і пошиття, враховується фактор раціональності, адже комфортність працівника безпосередньо впливає на його працездатність. Працівнику повинно бути не тільки безпечно, але і зручно.

На сьогоднішній день існує багато компаній, які прагнуть виділити своїх працівників серед конкурентів та показати високий корпоративний рівень.

У свій час, одяг став використовуватися не тільки для захисту на робочому місці, але і для рекламування свого бренду. Сьогодні такий вид реклами можна зустріти у великих торгових центрах та супермаркетах. Найчастіше компанії використовують для цієї мети фартухи, футболки, бейсболки та косинки з вишитим рекламним логотипом.

На допомогу їм приходить безліч виробників, які з радістю пропонують покупцеві величезний ряд моделей, як готових, так і пошиття спецодягу на замовлення. Ринок пропонує великий асортимент тканин та їх кольорів, при якому є можливість виробнику враховувати індивідуальні потреби та побажання замовника. Завдяки широкому колірному вибору, є можливість найбільш точно вгадати і задовольнити споживача у виборі потрібної моделі та бажаного кольору, придумати щось своє оригінальне та особливе.

Cпецодяг з вишитим логотипом

Дуже модним і популярним стало прикрашати спецодяг (промо-одяг) вишитим логотипом компанії - брендувати. Одяг з вишитим логотипом є відмінною рекламою та дає можливість виділитися на ринку з безліч компаній, підкреслити свій корпоративний стиль. Вишитий логотип достатньо міцний в порівнянні з іншими методами нанесення, довгий час зберігає яскравість фарб та презентабельний вигляд.

Перед тим, як замовити вишитий логотип фірми, слід серйозно поставитися до його розташування на одязі. Адже від того, на скільки вдало буде його розташування на одязі, буде залежати як вдало він буде справляти враження і, при цьому, не буде заважати в процесі експлуатації одягу. Для цього вишиту символіку намагаються вишити на найбільш помітних ділянках одягу, найкраще для вишивки використовувати спинку, пілочку, верхню частину рукава, лобову частину бейсболки, кишеню комбінезона. При використанні нашивок або шевронів, розташування логотипу на спецодязі можна визначити вже після виготовлення одягу.

Якісно виготовлений спецодяг, з логотипом фірми, що нанесений методом комп'ютерної машинної вишивки, додасть можливість компанії виділитися з величезної кількості конкурентів та завжди бути впізнаним!

Google+

«KREBO» вишивка логотипу на спецодязі

«KREBO» вишивка логотипу на спецодязі

Детальніше...

Вишивка логотипу компаніі на краватці

Вишивка логотипу компанії на краватці

Детальніше...

«КЛО» вишивка логотипу на спецодязі

«КЛО» вишивка логотипу на спецодязі

Детальніше...

«AUDI» вишивка логотипу для спецодягу

«AUDI» вишивка логотипу для спецодягу

Детальніше...

Читайте також...
harmonious harmonious