Замовити нашивки Київ Дніпропетровськ - виготовлення на замовлення

Замовити нашивки на одяг в Києві, Дніпропетровську. Всі види вишитих нашивок на військову форму, формений одяг та рекламну одяг. Професійне виробництво, висока якість, доступна ціна. Нашивки під замовлення і стандартні.

Призначення нашивки, як відзнаки

Основне призначення нашивки або шеврону - вказати на приналежність людини, що носить нашивку на одязі, до якого небудь підрозділу, загону, службі, групи чи спільноти. Наприклад: військові нашивки, байкерські нашивки, спортивні нашивки, іменні нашивки.

Побачивши в офісі охоронця, у якого на рукаві пришита нарукавний шеврон охоронної структури, на плечі - напівкругла нашивка підрозділи, а на спині - велика нашивка з написом "ОХОРОНА", відразу видно, що це серйозна організація, у якій чітко організована робота і довіряти такій фірмі можна. І навпаки - охоронець, просто в камуфляжній уніформі, без відзнак, не відрізнити від мисливця, рибалки, простого відвідувача або, нарешті, грабіжника :) - абсолютно не зрозуміло, що він робить в цьому офісі.

Державні, відомчі, позавідомчі або приватні охоронні структури обов'язково мають свій вид нашивки, пришивають на форму або формений одяг.

Відмінні особливості нашивки, виконаної методом комп'ютерної вишивки

Пришивні нашивки на одяг, виконані методом комп'ютерної машинної вишивки, відрізняються:

  • виразним рельєфним виглядом
  • високою зносостійкістю і довговічністю (при використанні високоякісних матеріалів)
  • машинна вишивка дозволяє нанести логотип вишивальними нитками, що мають дуже широку колірну гамму
  • можливість застосування металізованих ниток для вишивки, що надає нашивки на одязі додаткову виразність
  • за рахунок застосування клейової основи, закріплення на одязі - замість пришивання нитками, нашивки встановлюються за допомогою праски або преса
  • невеликим терміном виготовлення вишитої нашивки
  • невисокою вартістю, навіть при невеликих тиражах
  • простотою нанесення символіки або розпізнавального знака на одяг

Нашивки на дитячій та рекламної одязі

Дитячі нашивки на одяг і термоаппликації додадуть дитячому одязі барвистість, яскравість і оригінальність, піднімуть інтерес дитини до свого одягу.

Вишиті нашивки підходять для нанесення логотипу в рекламних цілях на різні рекламні поверхні: бейсболка, рушник, взуття, фартух, бандана, куртка, жилет.

Нашивки армійські і корпоративні

Корпоративний одяг, медичний одяг або спецодяг на якій пришиті вишиті нашивки, відразу відрізнить співробітника компанії від відвідувача або клієнта. Підкреслить високу корпоративну культуру організації.

Армійські нашивки служать для позначення підрозділу, звання або як знак особливого військового відмінності солдата. Кожному військовослужбовцю в багатьох арміях світу покладається нашивка група крові.

Нашивки для командных игр: пейнтбол, страйкбол, эйрсофт

Основним призначенням вишитих нашивок для командних ігор пейтбол або страйкбол є роль пізнавальних знаків команди, клубу чи клану. Іменні нашивки учасника команди (позивні) пришиваються на грудях учасника команди.

Нашивки спортивні та для навчальних закладів

Нашивки спортивного клубу, секції або федерації служать символом цього клубу і, часто, об'єктом поклоніння армії фанатів.

На форменому одязі для школи, ліцею, гімназії, училища нашивки позначають приналежність до навчального закладу, а, іноді, на вишитій нашивки вказується назва класу або курсу.

Нашивки на одяг і нашивки скаута

Часто нашивки застосовують для ремонту одягу. Навіть серйозне пошкодження на одязі, зможуть приховати вишиті нашивки. Так само, нашивки підійдуть для реставрації одягу, для додання старої речі зовсім іншого, стильного вигляду.

У загонах скаутів нашивки пришиваються за певні заслуги, проходження певних випробувань або перемоги в змаганнях. Основні вишиті нашивки скаута: знак скаутських спеціальностей, випробувань і навичок, ювілейні скаутські нагороди, нашивка "тотем", знаки участі - нашивка проектів, таборів, джамборі.

Виготовлення нашивок і вишивки проводитися на сучасному вишивальному обладнанні , що гарантує стабільну високу якість виробленої продукції.

Наша фірма пропонує послугу - виготовлення нашивки на замовлення в м.Київ або м.Дніпропетровськ. Здійснюємо доставку вишитій продукції в Україні через будь-якого перевізника, що має офіс у Києві чи Дніпропетровську.

Google+

Ця стаття російською

«Енергетик» нашивка на спецодяг

«Енергетик» нашивка на спецодяг

Детальніше...

«Polimin» експерт будівельних сумішей

«Polimin» експерт будівельних сумішей

Детальніше...

«Оліс-груп» будівельна компанія

«Оліс-груп» будівельна компанія

Детальніше...

Читайте також...
harmonious harmonious