Статті про вишивку і армійських нашивках і шевронах

Український традиційний візерунок (вишивка хрестом)

Історія українського традиційного вишитого вбрання починається ще в стародавності. Ще до утворення Київської Русі існував звичай одягати вишиту сорочку - на свято розшиту самобутнім візерунком, на кожен день - з грубої тканини, іноді прикрашеним невеликим візерунком.

Детальніше...

Машинна вишивка хрестом

Вишивка хрестом - один з видів стародавнього мистецтва вишивки. Традиційний ручний хрестик присутня в культурі багатьох народів. Історія появи вишивки, а зокрема, вишивка хрестом налічує не одну сотню років.

Детальніше...

Вишитий логотип - показник корпоративної культури

За якістю вишивки відразу можна відрізнити дешеву швейну продукцію від якісної. Якісна вишивка - це те, що відразу впадає в око покупцеві і дозволяє судити про якість одягу.

Якісна вишивка - показник високого рівня корпоративної культури і чудова можливість підкреслити свою індивідуальність.

Центр Комп'ютерної Вишивки «Атлас Д» може запропонувати послуги машинної вишивки для більшості сфер, де застосовується вишивка: вишивка на одязі, нашивки на одяг, нашивки на формений одяг, шеврони, кокарди, вишивка на футболках, вишивка на бейсболках, вишивка на заготовках крою. Сучасне виробництво, налагоджена система контролю якості і руху замовлень, дозволяє виконувати замовлення на машинну вишивку в найкоротші терміни і за доступною ціною.

Широкий асортимент ниток для вишивки

Ця стаття російською англійською німецькою

Ручна вишивка хрестиком

Вишивка хрестиком - історія виникнення як виду народної творчості.

Технологія ручної вишивки хрестиком хоч і трудомістка, але, по суті досить проста. Весь візерунок складається з фрагментів, що формуються шляхом складених хрестиком ниток (традиційний хрестик).

Детальніше...

Шеврон - значення слова

У сучасному значенні словом шеврон позначають нарукавний знак відмінності, що вказує приналежність до якого-небудь військовим чи командному підрозділу.

Що говорять словники про походження слова "шеврон":

Детальніше...

Читайте також...
harmonious harmonious